Yhteystiedot

Soita valaistuksen ammattilaisille

Shoplight Finland
Eloman Oy

SHOWROOM
Robert Huberin tie 3 B
01510 VANTAA

Valoexperttimme

Olemme toimineet valaistusalalla jo vuosia. Valitsemme sinulle juuri oikeat tuotteet, jotka palvelevat pitkään ja turvallisesti.

VARASTO JA HUOLTO

Puutarhatie 26 B, 01300 Vantaa
myynti@shoplight.fi
www.shoplight.fi

Katariina Elomaa / TJ
myynti ja laskutus

katariina.elomaa@shoplight.fi
p. +358 40 581 8856
+358 207 347 450

Olli Kovasiipi / Myynti

olli.kovasiipi@shoplight.fi
p. +358 400 774 992

Lauri Pimenoff  / Myynti

lauri.pimenoff@shoplight.fi
p. +358 40 900 7455

Kari Eloranta / Myynti, tukkumyynti

kari.eloranta@shoplight.fi
p. +358 40 700 3400

Jani Tuominen / Myynti

jani.tuominen@shoplight.fi
p. +358 45 203 0688

Pekka Kumpulainen / Pohjois-Suomi
Myynti

pekka.kumpulainen@shoplight.fi
p. +358 44 515 2231

Patrik Johansson / Varasto, myynnin tuki

patrik.johansson@shoplight.fi
p. +358 44 7288 888